Kandydaci do Senatu

Gdańsk/Sopot - Okręg nr 65

  • BORUSEWICZ Bogdan Michał (Gdańsk)
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  • GWIAZDA Anna Teresa (Gdańsk)
    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gdynia - Okręg nr 64

  • BEŁBOT Marcin (Gdynia)
    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • RYBICKI Sławomir Piotr (Sopot)
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  • WÓJCIK Józef Franciszek (Rumia)
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA FRANCISZKA WÓJCIKA

Kandydaci do Sejmu

Lista numer 1. KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Gdańsk/Sopot

  • KOBYLARZ Andrzej Sławomir (Domachowo)
  • TRAWICKI Krzysztof Gabriel (Bytonia)
  • PAWŁOWSKA Maria Urszula (Mikoszewo)
  • KUCHAREK Adam Antoni (Tczew)
  • KACZYŃSKI Leszek Józef (Rościszewo)
  • SARNOWSKI Wojciech Ireneusz (Mały Bukowiec)
  • BIERNACKI Paweł Piotr (Miastko)
  • CYMERYS Wojciech (Postolin)
  • TUSK Lucyna Maria (Straszyn)
  • NOWAK Bartosz Kazimierz (Stogi)
  • DASZKIEWICZ Maria Jolanta (Starogard Gdański)
  • KŁOS Małgorzata Maria (Sopot)
  • WERONIECKI Bartosz Szymon (Pelplin)
  • GRAHN Marianna (Sopot)
  • MICHALAK Leszek (Pruszcz Gdański)
  • KAMIŃSKI Paweł (Gdańsk)
  • DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka (Gdańsk)
  • HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał (Gdańsk)
  • RYBAKOWSKA Małgorzata (Gdańsk)
  • MŁOT Andrzej (Gdańsk)
  • PASZEK Krystyna (Grabowo)
  • DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria (Koszwały)
  • GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz (Wocławy)
  • DORNIAK Tomasz (Żukowo)

Gdynia

  • BIERNACKI Marek (Gdynia)
  • TOCZEK Marek Jerzy (Julianów)
  • SZATKOWSKI Radosław Jan (Reda)
  • ELZANOWSKI Czesław Andrzej (Słupsk)
  • TKACZYK Jerzy Andrzej (Starzyno)
  • LESNER Łukasz Jan (Reda)
  • MASZLUCH Mirosław Józef (Bytów)
  • GRUCHAŁA Michał Rajmund (Chojnice)
  • GNIAZDOWSKA Elżbieta (Karwieńskie Błoto Drugie)
  • BUJANOWICZ Krzysztof Robert (Wejherowo)
  • PRUSZAK Krzysztof Ludwik (Obliwice)
  • SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria (Włynkówko)
  • ZAWADZKI Leszek Andrzej (Chojnice)
  • MIKOŁAJCZYK Anna (Gdynia)
  • KELIŃSKI Tadeusz (Leszno)
  • MARKOWSKA Irena Maria (Klaskawa)
  • ZARZECKI Krzysztof Józef (Reda)
  • ZIELIŃSKA Danuta (Czersk)
  • LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika (Chojnice)
  • KAMROWSKA Marta Karolina (Gdynia)
  • KONCZANIN Bogusława (Człuchów)
  • KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej (Nowęcin)
  • PIANKOWSKA Bożena Barbara (Nowe Polaszki)
  • KACZMAREK Jacek Piotr (Gdynia)
  • PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław (Gdynia)
  • DORNIAK Krystyna Stefania (Żukowo)
  • KUPCEWICZ Janusz Bogdan (Gdynia)
  • MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek (Grabówko)

Lista numer 2. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gdańsk/Sopot

  • SELLIN Jarosław Daniel (Warszawa)
  • PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej (Gdańsk)
  • ŻEBROWSKI Arwid Marek (Kaniczki)
  • KILIAN Jan (Starogard Gdański)
  • CYMAŃSKI Tadeusz (Malbork)
  • SMOLIŃSKI Kazimierz (Tczew)
  • RABENDA Karol Kazimierz (Gdańsk)
  • CELMER Sylwia Agnieszka (Michorowo)
  • KORALEWSKI Kazimierz Marian (Gdańsk)
  • RAKOWSKI Tomasz Jędrzej (Gdańsk)
  • PETKOWSKI Paweł Piotr (Sopot)
  • KEMPA Anna Magdalena (Trąbki Wielkie)
  • SULEWSKA Katarzyna Joanna (Gdańsk)
  • WIECZOREK Jan Antoni (Miłoradz)
  • GÓRNIAK Sonia Anna (Gdańsk)
  • WITTNER Marcin Daniel (Rusocin)
  • STOLC Grażyna Jadwiga (Pączewo)
  • CABAJ Joanna Dorota (Gdańsk)
  • JASIŃSKI Mirosław (Malbork)
  • WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria (Rajkowy)
  • BROŻEK Anna (Pruszcz Gdański)
  • IMIANOWSKA Barbara (Gdańsk)
  • STANKIEWICZ Filip Andrzej (Gdańsk)
  • RACZAK Grzegorz (Gdańsk)

Gdynia

  • HORAŁA Marcin Michał (Gdynia)
  • MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj (Chojnice)
  • MÜLLER Piotr Józef (Słupsk)
  • ŚNIADEK Janusz (Gdynia)
  • ZWIERCAN Małgorzata Grażyna (Gdynia)
  • ZARUDZKI Ryszard Janusz (Gdynia)
  • SROKA Magdalena Joanna (Trąbki Wielkie)
  • ŁUCZYK Mariusz Wojciech (Miastko)
  • KARCZEWSKI Piotr Mariusz (Kościerzyna)
  • DAMBEK Roman Witold (Gdynia)
  • TREDER Adam (Słupsk)
  • DREWA Marcin Paweł (Wejherowo)
  • WETTA Krzysztof Adam (Lębork)
  • MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna (Reda)
  • STOLARCZYK Paweł (Gdynia)
  • LEYK Andrzej (Prokowo-Prokowskie Chrósty)
  • BUNIOWSKA Wiesława Barbara (Jastarnia)
  • LIS Anna (Przewłoka)
  • BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga (Gdynia)
  • KUŻOWNIK Jan (Łeba)
  • BIROSZ Mariusz Krzysztof (Czarne)
  • TOBOLSKA Monika (Chojnice)
  • WAŃTUCHOWICZ Anna Marta (Ustka)
  • BYSTRON Andrzej Grzegorz (Mezowo)
  • KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna (Łeba)
  • KURZELEWSKA Arleta (Człuchów)
  • KOWALSKI Michał Bartosz (Władysławowo)
  • KLAWITER Kazimierz (Rumia)

Lista numer 3. KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Gdańsk/Sopot

  • MACIEJEWSKA Beata Monika (Gdańsk)
  • BANACH Jolanta Maria (Gdańsk)
  • KOWALCZUK Łukasz (Gdynia)
  • ŚNIEG Andrzej Stanisław (Pastwa)
  • PIĘKOŚ Michał Rafał (Sopot)
  • OCHOCKA Iwona (Knybawa)
  • STROJNY Olga (Gdańsk)
  • GWOŹDŹ Edward Rajmund (Gdańsk)
  • HRYNIEWSKI Wojciech (Gdańsk)
  • NOWAK Karolina (Nowa Wioska)
  • KRÓL Judyta Anna (Pruszcz Gdański)
  • PACEK Igor (Luzino)
  • HODERNY Adam Ryszard (Malbork)
  • GREKULAK Ksenia (Sztum)
  • KŁOS Wojciech Jakub (Gdańsk)
  • CYGAN Mirosław Wojciech (Gdynia)
  • STAŻEWSKA Anna Ewa (Gdańsk)
  • WADLEWSKA Lucyna Beata (Pruszcz Gdański)
  • BYLICA Bartosz (Rotmanka)
  • MARKIEWICZ Dorota Maria (Pruszcz Gdański)
  • WICHERT Marcin Krystian (Starogard Gdański)
  • ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera (Gdańsk)
  • SZKUDLAREK Joanna Dorota (Gdynia)
  • KOPERSKI Romuald Wincenty (Gdańsk)

Gdynia

  • SENYSZYN Joanna (Gdynia)
  • RUTKA Marek Andrzej (Gdynia)
  • HASKA Karolina (Wejherowo)
  • ŁUKASZEWICZ Anna Beata (Słupsk)
  • LUBIEWSKI Adam Marek (Kębłowo)
  • SZUBIŃSKA Bożena Leokadia (Gdańsk)
  • PONULAK Jan Stanisław (Warszawa)
  • KUTWA Marzena (Słupsk)
  • WIRKUS Katarzyna Gabriela (Rzepnica)
  • LAMPART Jacek Heliodor (Lębork)
  • GAJEWSKA Beata Krystyna (Gdynia)
  • KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt (Słupsk)
  • ŻYNIS Jakub Mikołaj (Gdynia)
  • KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz (Bińcze)
  • JAROSZ Maciej (Borkowo)
  • STENCEL Beata Krystyna (Kościerzyna)
  • KOWALEWSKI Michał Stanisław (Gdynia)
  • MARCIAK Rafał Marcin (Gdynia)
  • ZAJĄCZKOWSKA Anna (Gdynia)
  • CZUBALA Grażyna Teresa (Gdańsk)
  • LAMENTOWICZ Wojciech (Rumia)
  • SZCZOTKOWSKI Andrzej (Charnowo)
  • DRYWA Magdalena Karolina (Gdynia)
  • WEKWERT Paweł Władysław (Radosław)
  • STRZELECKA Magdalena Jadwiga (Reda)
  • SŁUPECKI Jacek Ignacy (Borkowo)
  • NOWAK Dominika Wirginia (Gdynia)
  • STRZELCZYK Marcin Tomasz (Gdynia)

Lista numer 4. KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Gdańsk/Sopot

  • URBANIAK Michał Piotr (Mosty)
  • PRUŚ Sylwester Zbigniew (Gdańsk)
  • MOJZESOWICZ Wojciech (Gogolinek)
  • ZABOROWSKI Arkadiusz (Skarszewy)
  • WELKA Michał (Gdynia)
  • OCHAŁ Andrzej (Prabuty)
  • WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka (Ustka)
  • RABĘDA Krzysztof (Gdańsk)
  • CZARNECKA Anna (Juszkowo)
  • PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz (Sopot)
  • PAPROCKA Małgorzata Maria (Gdynia)
  • PIASECKA Dorota Magdalena (Sopot)
  • PASZKO Dagmara (Gdańsk)
  • LABUDA Katarzyna (Amalka)
  • SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej (Drzewina)
  • BRODNICKA Kamila Kinga (Gdańsk)
  • FALIŃSKA Urszula (Gdynia)
  • LANDOWSKA Agnieszka Monika (Rumia)
  • SZABLEWSKA Joanna Maria (Rumianek)
  • WILK Piotr Jerzy (Starogard Gdański)
  • ADAMOWICZ Emilia Regina (Bydgoszcz)
  • CHOJNACKA Izabela Anna (Gdańsk)
  • STĘPKOWSKI Adrian (Gdańsk)
  • KRZYWKOWSKI Marcin Piotr (Tczew)

Gdynia

  • DZIAMBOR Artur Erwin (Gdynia)
  • KOZIEŁ Andrzej Mirosław (Gdynia)
  • WAŁDOCH Marcin Piotr (Chojnice)
  • KŁECZEK Tomasz Jan (Rumia)
  • LOTKOWSKI Adam (Gdynia)
  • TRUSZKOWSKI Michał Maciej (Gdynia)
  • SZYMCZAK Wiesława Helena (Gdynia)
  • GRYŃ Jarosław (Lębork)
  • STUPKIEWICZ Magdalena (Stegna)
  • BRUC Piotr Sławomir (Kębłowo)
  • ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof (Somonino)
  • WIECZOREK Łukasz Dariusz (Starogard Gdański)
  • SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka (Gdynia)
  • GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech (Glincz)
  • DYSZER Michał (Lemany)
  • KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor (Reda)
  • JARZĘBIŃSKI Damian Piotr (Kartuzy)
  • KUBIAK Edyta (Gdynia)
  • SZYNAKA Paulina Anna (Gdynia)
  • WARCIKOWSKA Katarzyna Anna (Gdynia)
  • POKRYFKA Paweł Przemysław (Gdynia)
  • SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria (Gdynia)
  • PAPROCKA Małgorzata (Gdynia)
  • DUDA Gabriela Teresa (Gościcino)
  • TRELA Zuzanna Dominika (Gdynia)
  • SUGIER Sylwia Katarzyna (Skarszewy)
  • ZBLEWSKA Maria Joanna (Gdańsk)
  • LIPSKI Przemysław Emil (Lędowo-Osiedle)

Lista numer 5. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Gdańsk/Sopot

  • NEUMANN Sławomir Arkadiusz (Rokocin)
  • WAŁĘSA Jarosław Leszek (Gdańsk)
  • POMASKA Agnieszka Dominika (Gdańsk)
  • ADAMOWICZ Piotr (Gdańsk)
  • CHMIEL Małgorzata (Gdańsk)
  • SARNOWSKI Józef Leon (Czernin)
  • BOROWCZAK Jerzy Stanisław (Gdańsk)
  • WIDZ Piotr (Kwidzyn)
  • BAUĆ Piotr Paweł (Gdańsk)
  • BAGIŃSKI Piotr Wojciech (Sopot)
  • WÓJCIK Małgorzata Joanna (Gdynia)
  • GANCAREWICZ Monika Katarzyna (Starogard Gdański)
  • LISEK Krzysztof (Kłodawa)
  • SKONIECZNY Stefan Leon (Pruszcz Gdański)
  • MICHALSKI Jacek Wojciech (Nowy Dwór Gdański)
  • KACPROWICZ Beata Maria (Malbork)
  • KULAS Jan Edward (Tczew)
  • HANDKE-OWSIAK Alicja (Tczew)
  • CZYŻEWSKA Agata Anna (Gdańsk)
  • POBŁOCKA Natalia Zuzanna (Sopot)
  • ŚLEDŹ Mariusz (Małe Walichnowy)
  • MAJ Lucyna (Prabuty)
  • REZMEROWSKI Roman Kazimierz (Turze)
  • LIEDER Ewa (Gdańsk)

Gdynia

  • NOWACKA Barbara Anna (Warszawa)
  • PLOCKE Kazimierz Florian (Kłanino)
  • KONWIŃSKI Zbigniew Marek (Słupsk)
  • KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna (Gdańsk)
  • BONNA Leszek Jacek (Chojnice)
  • AZIEWICZ Tadeusz (Gdynia)
  • FURGO Grzegorz Witold (Gdańsk)
  • SZUMEŁDA Radomir (Gdynia)
  • KWIECIEŃ Janina (Sierakowice)
  • WAWROWSKA Danuta Krystyna (Grabno)
  • SZLAS Rafał Bogusław (Wejherowo)
  • DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław (Mosty)
  • ŁUCZYCKA Krystyna (Człuchów)
  • DOMOZYCH Marika (Gdynia)
  • STRUK Andrzej Franciszek (Jastarnia)
  • SZCZYGIEŁ Karolina Justyna (Łęczyce)
  • MIELEWCZYK Iwona Teresa (Osowo Lęborskie)
  • SZROEDER Jaromir Jacek (Parchowo)
  • KALINOWSKA Jolanta Maria (Karczemki)
  • WOJTUNIK Anna Monika (Pierwoszyno)
  • SINGER Elżbieta (Brusy)
  • RYCKIEWICZ Iwona Maria (Pasieka)
  • BONDARENKO Adam (Człuchów)
  • NAMYŚLAK Hubert Konrad (Lębork)
  • SOPYŁŁO Tomasz Szczepan (Lębork)
  • SKÓRZYBÓT Igor (Cewice)
  • WITTBRODT Piotr Witold (Gdynia)
  • DĄBKOWSKI Marek Artur (Gdynia)

Na kogo głosować?

Sprawdź i porównaj swoje poglądy polityczne