Gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Obwód Adres Granice Obwodu
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Wczasy 3 Gdańsk, Brzeźno BRZEŹNO, Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca, Łamana, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29A Gdańsk, Brzeźno BRZEŹNO, Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, ul. Dworska 34 Gdańsk, Brzeźno Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych BRZEŹNO, Aleja Hallera od nr 223 do końca, Chodkiewicza, Dworska, Korzeniowskiego, Nadmorski Dwór
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych BRZEŹNO, Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 Gdańsk, Brzeźno Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych BRZEŹNO, Broniewskiego, Łozy, Portowców
6 Zespół Szkół Morskich, ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk, Nowy Port NOWY PORT, Wyzwolenia od nr 1 do nr 35
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Na Zaspę 31A Gdańsk, Nowy Port NOWY PORT, Bliska, Blizowa, Kasztanowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43, Plac Gustkowicza, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27, Wyzwolenia od nr 48 do końca
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6A Gdańsk, Nowy Port NOWY PORT, Długosza, Floriańska, Góreckiego, Krzywa, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Mylna, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca, Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca, Solec, Spokojna, Starowiślna, Strajku Dokerów, Szkolna, Władysława IV, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca, Wyzwolenia nr 40 i 41, Zamknięta
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, ul. Uczniowska 22 Gdańsk, Letnica LETNICA, Aleja Macieja Płażyńskiego, Chodackiego, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej od nr 51 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny, Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rondo im. Tadeusza Mazowieckiego, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi STOGI, Falck Polonusa, Hoża, Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk, Stogi STOGI, Jastrzębia, Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych STOGI, Andruszkiewicza, Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30, Ugory, Wosia Budzysza, Zimna
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 Gdańsk, Stogi Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych STOGI, Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, ul. Kłosowa 3 Gdańsk, Stogi STOGI, Kłosowa, Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca, Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZERÓBKA, Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Rondo Komitetu Obrony Robotników, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 7 do nr 27
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, ul. Sienna 26 Gdańsk, Przeróbka Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZERÓBKA, Andersena, Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Promowa, Stara Twierdza, Sucharskiego
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, ul. Kępna 38 Gdańsk, Krakowiec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych KRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE, Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WYSPA SOBIESZEWSKA, Barwna, Czajki, Czyżyków, Falowa, Forsycji, Groszkowa, Gwiaździsta, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kapitańska, Kolonijna, Księżycowa, Lazurowa, Marynarska, Nadwiślańska, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Promienista, Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna, Słowików, Sobieszewska, Szkutnicza, Tęczowa, Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i 71], Ukryta, Wieniecka, Wodna, Żonkilowa
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, ul. Boguckiego 44 Gdańsk, Wyspa Sobieszewska Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WYSPA SOBIESZEWSKA, Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego, Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa, Klimatyczna, Krańcowa, Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko, Modrzejewskiej, Narcyzowa, Pohoreckiego, Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca, Rufowa, Świbnieńska, Trałowa, Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca, Urwista, Uzdrowiskowa, Węgorzowa, Wiosłowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, ul. Miałki Szlak 74 Gdańsk, Rudniki Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych RUDNIKI, Benzynowa, Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste], Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble
21 Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OLSZYNKA, Dworkowa, Łęgi, Maki, Osiedle, Słonecznikowa, Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31A [bez nr 28], Zielna, Żarnowiecka
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Modra 2 Gdańsk, Olszynka Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OLSZYNKA, Altanki, Bluszczowa, Błońska, Bratki, Dzwonki, Fiołkowa, Gęsia, Goździkowa, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Łanowa, Majowa, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Stokrotki, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wilgi, Wspólna, Zagony, Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów, Żurawia
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Brzegi, Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste], Cmentarna, Granitowa, Kolonia Anielinki, Koralowa, Madalińskiego nr 1, Perłowa, Piaskowa, Rondo im. Tadeusza Bolduana, Szkocka, Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste], Zamiejska od nr 1 do nr 28
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Małomiejska 8A Gdańsk, Orunia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Diamentowa, Małomiejska, Nakielska, Podmiejska, Ptasia od nr 1 do nr 33 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste], Raduńska, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Daleka, Dworcowa, Głucha, Gościnna, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa, Plac Oruński, Poleska, Przy Torze, Przybrzeżna, Wschodnia
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Ubocze 3 Gdańsk, Orunia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Rejtana, Równa, Sandomierska, Serbska, Smętna, Smolna, Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 151 [nieparzyste], Ubocze, Wołyńska, Żabia
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 Gdańsk, Orunia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Boczna, Grabowa, Junacka, Nowiny od nr 1 do nr 50, Przyjemna, Radunicka, Ramułta, Smoleńska, Trakt Św. Wojciecha od nr 153 do nr 225 [nieparzyste], Urocza, Zawiejska od nr 1 do nr 78, Związkowa, Żuławska
28 Przedszkole Nr 24, Trakt Św. Wojciecha 320 Gdańsk, Orunia ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Lipce, Nad Starą Radunią, Niegowo, Niegowska, Nowiny od nr 51 do końca, Starogardzka od nr 1 do nr 20, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Stroma 19 Gdańsk, Św. Wojciech ORUNIA-ŚW. WOJCIECH-LIPCE, Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa, Krokusowa, Po Schodkach, Rzeczna, Stroma, Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
30 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Wały Piastowskie 6 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, Aksamitna, Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popiełuszki, Rajska od nr 6 do nr 14B, Robotnicza, Rybaki Górne, Stępkarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wały Piastowskie, Wodopój, Wiosny Ludów, Zaułek Św. Bartłomieja
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna
32 Zespół Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Browarna, Brygidki, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Igielnicka, Karpia, Katarzynki, Krosienka, Krosna, Mniszki, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Plac Władysława Bartoszewskiego, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Profesorska, Refektarska, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stolarska, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, ul. Grobla IV 8 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Bosmańska, Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Mariacka, Minogi, Mokra, Mydlarska, Pachołów, Pańska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Podmurze, Pończoszników, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szewska, Szklary, Szpitalna, Św. Ducha, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Wełniarska, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników
34 Pałac Młodzieży, ul. Ogarna 56 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Służebna, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Żabi Kruk 5 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, Augustyńskiego, Basztowa, Chmielna, Ciesielska, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Jaglana, Kładki, Kocurki, Kotwiczników nr 10, Lastadia, Motławska, Okopowa od nr 15 do nr 29, Owsiana, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie, Pożarnicza, Pszenna, Rzeźnicka, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Św. Trójcy, Targ Maślany, Toruńska od nr 2 do nr 20, Wilcza, Wspornikowa, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk, Żytnia
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Śluza 6 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Dobra, Dolna, Fundacyjna, Jałmużnicza, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Kurza, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Polna, Przesmyk, Przyokopowa, Radna, Reduta Dzik, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Śluza, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Wróbla, Zielona
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Łąkowa 61 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska
38 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA", ul. Św. Barbary 1 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Angielska Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 20 [parzyste] i od nr 11 do nr 37 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Na Stępce, Ołowianka, Szafarnia, Św. Barbary
39 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, ul. Seredyńskiego 1A Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 22 do nr 30 [parzyste] i od nr 41 do nr 57 [nieparzyste], Krowoderska, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Zawodników
40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna
41 Urząd Miejski w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, 3 Maja, Górka, Gradowa, Kurkowa, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Strzelecka
42 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Na Stoku 43 Gdańsk, Śródmieście Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŚRÓDMIEŚCIE, Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, I Brygady, II Brygady, 11 Listopada, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Guderskiego od nr 1 do nr 48, Kampinoska od nr 1 do nr 13, Kureckiej, Orląt Lwowskich
44 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Baśniowa, Elfów, Jaworzniaków, Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Człuchowska, Dąbka, Dulin'a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka, Wieżycka, Zwierkowskiego
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Porębskiego
48 Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Człuchowska 6 Gdańsk, Łostowice UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Jeleniogórska, Kołodzieja
49 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko", ul. Płocka 6 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Kozacza Góra, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska
50 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", ul. Lubelska 3A Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE, Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Hausbrandta, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Lipowa, Łabędzia, Magnoliowa, Matecznikowa, Migdałowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Olchowa, Pagórkowa, Słoneczna Dolina, Stolema od nr 1 do nr 19, Śliwkowa, Św. Huberta, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Kolorowa, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Złota
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Cieplewska, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo im. Mieczysława Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21, Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, ul. Wielkopolska 20 Gdańsk, Łostowice Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo im. Raoula Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Czirenberga, Dąbrówki, Dominika, Królowej Jadwigi, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Uranowa
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Kurierów AK, Marii Ludwiki, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, 3 Brygady Szczerbca, Antczaka, Bruskiego, Dywizji Wołyńskiej, Okulickiego, Nad Potokiem, Rumla
58 Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Hoene 6 Gdańsk, Chełm CHEŁM, Anny Jagiellonki, Madalińskiego od nr 2 do końca, Sosnkowskiego, Wawelska
59 Morska Szkoła Podstawowa, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska
60 Morskie Przedszkole, ul. Rogalińska 17 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Rondo im. Stanisława Kowalskiego, Rogalińska, Wilanowska
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Reformacka 18 Gdańsk, Chełm CHEŁM, Biernackiego, Bitwy pod Lenino, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Dokerów, Hirszfelda, Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Lubuska, Łużycka, Odrzańska, Pohulanka, Reformacka, Rydygiera, Stoczniowców, Styp-Rekowskiego (d. Buczka), Worcella, Wronki, Zielonogórska
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", ul. Chałubińskiego 18 Gdańsk, Chełm CHEŁM, Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Chałubińskiego [bez nr 18], Suchanka, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste]
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Grabowskiego, Hebanowskiego, Jabłońskiego, Szopińskiego
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 53 [nieparzyste]
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 22 Gdańsk, Chełm CHEŁM, Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych CHEŁM, Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm CHEŁM, Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych JASIEŃ, Bażantowa, Brzoskwiniowa, Marzeń, Miłosna, Osińskiego, Pomyślna, Przyjazna, Przytulna, Serdeczna, Sympatyczna, Szczęśliwa, Taneczna
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych JASIEŃ, Flisykowskiego, Guderskiego od nr 49 do końca, Jabłoniowa, Lawendowe Wzgórze, Morelowa, Przywidzka, Rekowska, Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień JASIEŃ, Cyprysowa, Damroki, Goska, Jaworowa, Kartuska od nr 330 do nr 434C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Komedy, Kraśnięta, Limbowa, Orzechowa, Pałubickiego, Potęgowska, Remusa
72 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień JASIEŃ, Garczyńska, Gronostajowa, Kuszników, Leskiego, Łosia, Łowców, Pólnicy, Rycerza Blizbora, Stolema od nr 20 do końca, Szczytników, Włóczników, Zwierzyniecka
73 Szkoła Podstawowa Nr 85, ul. Stolema 59 Gdańsk, Jasień JASIEŃ, Borsucza, Czermińskiego, Gabrysiak, Goszyńska, Jasieńska, Jasińskiego, Jeziorowa, Leszczynowa, Lubowidzka, Oliwkowa, Ostrzycka, Pelczara, Połczyńska, Rondo Jacka Kuronia, Rondo im. 77 Pułku AK, Rysia, Stężycka, Szynszylowa, Świstaka, Turzycowa, Węgrzyna, Życzliwa, Źródlana
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Dragana 2 Gdańsk, Chełm Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WZGÓRZE MICKIEWICZA, Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Świtezianki, Telimeny, Wojskiego, Zosi
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, ul. Kartuska 245B Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Bądkowskiego, Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby, Łostowicka, Nowolipie, Skrajna, Starodworska, Struga, Zagórna
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Bystrzycka, Ciasna, Drwęcka, Grota-Roweckiego, Kartuska od nr 60 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna, Na Zboczu, Narewska, Ogińskiego, Pobiedzisko, Sanocka, Sołecka
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Kartuska 126A Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Malczewskiego od nr 31 do nr 121, Nidzicka, Notecka, Popradzka, Szara
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Brukowa, Chryzostoma Paska, Kartuska od nr 4 do nr 58 [parzyste], Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Powstańców Warszawskich od nr 57 do nr 71 [nieparzyste], Skarpowa, Sowia, Wieniawskiego, Wyczółkowskiego, Zakosy
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Skarpowa 3 Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Jasna, Kartuska od nr 5 do nr 103 [nieparzyste], Malczewskiego od nr 2 do nr 30 i od nr 122 do nr 151, Sowińskiego, Tarasy, Wesoła, Winnicka, Zagrodowa, Zakopiańska
80 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych SIEDLCE, Bema, Gierymskiego, Legnicka, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 1 do nr 41 [nieparzyste]
81 Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1 Gdańsk, Suchanino SUCHANINO, Cygańska Góra, Taborowa
82 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Beethovena 20 Gdańsk, Suchanino SUCHANINO, Bacha, Beethovena od nr 1 do nr 76, Kamieńskiego, Mozarta, Noskowskiego, Paganiniego, Powstańców Warszawskich od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] i od nr 66 do nr 70 [parzyste], Wagnera
83 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych SUCHANINO, Kurpińskiego, Paderewskiego
84 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Czajkowskiego 1 Gdańsk, Suchanino SUCHANINO, Bacewicz, Beethovena od nr 77 do końca, Czajkowskiego, Liszta, Małcużyńskiego, Otwarta, Schuberta, Schumana, Tylewskiego
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130, 132 i 134, Nałkowskiej, Raciborskiego, Rondo Pana Cogito, Wileńska od nr 37 do nr 61 [nieparzyste] i od nr 44 do nr 62 [parzyste], Zabłockiego
86 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gojawiczyńskiej 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Myczkowskiego, Nobla, Pascala, Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Rondo im. Andrzeja Hakenbergera, Trzy Lipy, Volty
87 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, ul. Dobrowolskiego 6 Gdańsk, Piecki-Migowo Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PIECKI-MIGOWO, Arctowskiego, Dobrowolskiego, Magellana, Matuszewskiego (d. Kruczkowskiego), Piecewska od nr 25 do końca, Rakoczego
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Myśliwska od nr 20 do końca [parzyste] i od nr 23 do końca [nieparzyste], Widok
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Amundsena, Cietrzewia, Głuszca, Królewskie Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Kolumba, Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Zacna, Żylewicza
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Burgaska, Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego
92 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk, Piecki-Migowo PIECKI-MIGOWO, Budapesztańska, Bulońska, Czecha, Szczodra, Wołkowyska
93 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 105 Gdańsk, Piecki-Migowo Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PIECKI-MIGOWO, Belgradzka, Jaśkowa Dolina nr 101 i 105, Orańska, Warneńska
94 Scena Muzyczna Gdański Archipelag Kultury, ul. Powstańców Warszawskich 25 Gdańsk, Siedlce Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ANIOŁKI, Dąbrowskiego, Dziekuć-Maleja, Focha, Giełguda, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kozietulskiego, Płowce, Poniatowskiego, Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52, Świdnicka, Wrocławska, Żołnierska
95 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Smoluchowskiego 13 Gdańsk, Aniołki ANIOŁKI, Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Kolejowa, Kopernika, Orzeszkowej, Plac Michalaka, Plac Zebrań Ludowych, Rondo Ofiar Katynia, Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego, Śniadeckich, Towarowa, Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste], Trubadurów, Tuwima, Wronia
96 Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Gdańsk, Młyniska MŁYNISKA, Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 132 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Reja od nr 23 do końca, Swojska, Twarda, Zielony Trójkąt
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych BRĘTOWO, Góralska, Podkarpacka
98 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Leśna Góra 2 Gdańsk, Brętowo BRĘTOWO, Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Rondo im. Św. Jana de La Salle, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste]
99 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, ul. Słowackiego 101 Gdańsk, Brętowo BRĘTOWO, Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
100 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Srebrniki 10 Gdańsk, Wrzeszcz Górny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Żołnierzy Wyklętych, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14, Leśny Stok, Makuszyńskiego, Ostrowskiej, Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna, Selmanowicza "Zagończyka" (d. Zubrzyckiego), Srebrniki, Trawki
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste] i od nr 143 do nr 201 [nieparzyste], Ceglana, Czarna, Dekerta, Gomulickiego, Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kolejarzy, Kołłątaja, Małachowskiego, Miedziana, Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica, Syrokomli, Wincentego Pola
102 Szkoła Podstawowa Nr 39, ul. Obywatelska 1 Gdańsk, Wrzeszcz Górny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ GÓRNY, Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste], Białoszewskiego, Hemara, Leśmiana, Norwida, Słonimskiego, Stachury
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, ul. Topolowa 7 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Barokowa, Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste], Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa
104 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Matki Polki 3A Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 141 [nieparzyste], Batorego od nr 1 do nr 27, Brzozowa, Dmowskiego, Klonowa, Matki Polki, Lendziona, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste], Plac Kołodziejskiego, Sosnowa
105 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a, Jesionowa od nr 11 do końca, Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]
106 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., ul. Jaśkowa Dolina 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste], Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17, Pniewskiego, Politechniczna od nr 5 do nr 14, Sienkiewicza, Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
107 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 31 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Akacjowa, Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105, 130, 132 i 134], Kossaka, Migowska, Na Wzgórzu, Pawłowskiego, Romera, Sobótki od nr 5 do nr 20
108 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Traugutta 92 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera, Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca, Pileckiego, Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste], Walentynowicz (d. Wassowskiego)
109 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, ul. Sobieskiego 90 Gdańsk, Wrzeszcz Górny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ GÓRNY, Grodzieńska, Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska, Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [nieparzyste], Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
110 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM", ul. Piramowicza 1/2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Konarskiego, Łukasiewicza, Miszewskiego nr 17 i 18, Narutowicza, Olszewskiego, Piramowicza, Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca, Puszkina, Uphagena, Własna Strzecha, Wróblewskiego
111 Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Czarnieckiego 2 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i 18], Skwer Walentynowicz, Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Al. Hallera 16/18 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Dzielna, Kliniczna, Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Leczkowa, Lengnicha, Okrzei, Poprzeczna, Reja od nr 9 do nr 22, Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10
113 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, ul. Racławicka 17 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego, Plac O'Rourke, Racławicka
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste], Manifestu Połanieckiego, Ostroroga, Sochaczewska
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Kościuszki 111 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5, Deotymy, Dźwigowa, Górnicza, Grudziądzka, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Kopalniana, Lenarciaka (d. Pstrowskiego), Lwowska, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Żywiecka
116 Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Wrzeszczańska 29 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny WRZESZCZ DOLNY, Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste], Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Konwalii, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Winogronowa, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna
117 Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Lilli Wenedy 19 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste], Dubois, Lilli Wenedy, Zbyszka z Bogdańca
118 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Al. Legionów 3 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny WRZESZCZ DOLNY, Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca
119 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Al. Legionów 7 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela, Rondo im. Guntera Grassa
120 Szkoła Podstawowa Nr 49, Al. Legionów 11 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Aleja Legionów, Fredry, Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste], Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Niemcewicza, Plac Wybickiego, Prusa
121 XIX Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 11/13 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych WRZESZCZ DOLNY, Gołębia, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kunickiego, Nad Stawem, Pestalozziego
122 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Pestalozziego 7/9 Gdańsk, Wrzeszcz Dolny WRZESZCZ DOLNY, Biała, Danusi, Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego
123 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8 Gdańsk, Strzyża STRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Arciszewskiego, Chopina od nr 35 do końca, Chrzanowskiego od nr 15 do końca, Fitelberga, Glinki, Gomółki, Hubala, Kiepury, Kmieca, Kolberga, Lindego, Ludowa, Plac Maczka, Rolna, Różyckiego, Skwer Gałuszki, Sygietyńskiego, Wilka-Krzyżanowskiego, Wita Stwosza od nr 106 do końca [parzyste], Żeglarska
124 Rada Dzielnicy Strzyża, ul. Sychty 12 Gdańsk, Strzyża Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych STRZYŻA, Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego, Skwer Kolbergera, Sychty, Szymanowskiego, Zamenhofa, Żeleńskiego
125 Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 Gdańsk, Strzyża STRZYŻA, Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34, Moniuszki, Nowowiejskiego, Wita Stwosza od nr 75 do końca [nieparzyste]
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA ROZSTAJE, Drzewieckiego, Leszczyńskich, Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
127 Szkoła Podstawowa Nr 48, ul. Burzyńskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ZASPA ROZSTAJE, Burzyńskiego
128 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", ul. Ciołkowskiego 10 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ZASPA ROZSTAJE, Ciołkowskiego, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA ROZSTAJE, Meissnera
130 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, ul. Meissnera 9 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ZASPA ROZSTAJE, Aleja Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 50 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
131 Klub "Szafir", ul. Kombatantów 4 Gdańsk, Zaspa Rozstaje Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA ROZSTAJE, Budziszów, Dygasińskiego, Jeżewskiego, Kombatantów, Korczaka, Majewskich, Necla, Polonii Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorkiewicza
132 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA MŁYNIEC, Pilotów od nr 1 do nr 12
133 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 Gdańsk, Zaspa Młyniec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA MŁYNIEC, Braci Lewoniewskich, Pilotów od nr 13 do końca
134 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 1 do nr 15
135 Szkoła Podstawowa Nr 92, ul. Startowa 9 Gdańsk, Zaspa Młyniec ZASPA MŁYNIEC, Startowa od nr 17 do końca
136 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA MŁYNIEC, Dywizjonu 303, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste]
137 Przedszkole Nr 86, ul. Dywizjonu 303 nr 27 Gdańsk, Zaspa Młyniec Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ZASPA MŁYNIEC, Bajana, Hynka, Nagórskiego, Skarżyńskiego
138 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9 [nieparzyste]
139 Szkoła Podstawowa Nr 80, ul. Opolska 9 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13 [nieparzyste], Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste], Opolska
140 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]
141 Szkoła Podstawowa Nr 79, ul. Kołobrzeska 49 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska nr 42 i 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
142 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE WIELKIE, Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
143 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33, ul. Kołobrzeska 75 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 67 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
144 Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
145 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Czarny Dwór, Jelitkowski Dwór, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 30 do końca, Wika-Czarnowskiego
146 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Jagiellońska 24 Gdańsk, Przymorze Wielkie Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 1 do nr 6, Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 5 Gdańsk, Przymorze Wielkie PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste], Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 7 do nr 29, Piastowska nr 100
149 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE WIELKIE, Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
150 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Jagiellońska 14 Gdańsk, Przymorze Wielkie Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE WIELKIE, Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]
151 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE MAŁE, Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór, Kętrzyńskiego, Poznańska, Rzepichy
152 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 Gdańsk, Przymorze Małe PRZYMORZE MAŁE, Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste]
153 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe PRZYMORZE MAŁE, Beniowskiego, Bora-Komorowskiego, Kupały, Lęborska, Morawska, Mściwoja II, Sambora, Słowiańska, Subisława od nr 1 do nr 18, Świętopełka, Ziemowita
154 XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Zgody II 6 Gdańsk, Przymorze Małe PRZYMORZE MAŁE, Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Droszyńskiego, Fromborska, Majdera, Plac Najświętszej Maryi Panny, Śląska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I, Zgody II
155 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", ul. Kołobrzeska 25E Gdańsk, Przymorze Małe Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych PRZYMORZE MAŁE, Aleja Rzeczypospolitej od nr 2 do nr 8 [parzyste], Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka, Solikowskiego
156 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Arkońska 17 Gdańsk, Przymorze Małe PRZYMORZE MAŁE, Arkońska, Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska
157 Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych MATARNIA, Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Filmowa, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Komputerowa, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa
158 Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych MATARNIA, Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Rondo im. Jacka Kaczmarskiego, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma
159 Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych KOKOSZKI, Azaliowa, Borówkowa, Chabrowa, Czeremchowa, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok, Kalinowa, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste], Kminkowa, Lubczykowa, Macierzankowa, Maciejkowa, Malinowa, Nagietkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk-Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939), Rumiankowa, Różany Stok, Storczykowa, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Tymiankowa
160 Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych KOKOSZKI, Bieszkowicka, Charzykowska, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 1 do nr 120, Karlikowska, Karsińska, Kiszewska, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa, Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna
161 Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki KOKOSZKI, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dębogórska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 121 do końca, Grzybowa, Instalatorów, Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Swarzewska, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska
162 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 22 do nr 93
163 Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa
164 Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Helska, Husytów, Jelitkowska, Orłowska, Plac Dwóch Miast, Wejhera
165 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca
166 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
167 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów
168 Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gdyńska, Rybacka, Sztormowa
169 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa
170 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska
171 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7
172 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa
173 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera
174 V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16A [parzyste], Witkiewicza, Żeromskiego
175 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza
176 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze
177 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste]
178 Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór VII DWÓR, Abrahama od nr 11 do nr 55, Bellinga, Bukowskiego, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Ogryczaków, Orłowskiego, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Siemiradzkiego, Sośnickiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste]
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OSOWA, Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty
180 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OSOWA, Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat
181 Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OSOWA, Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Szołocha (d. Sołdka), Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska
182 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OSOWA, Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych OSOWA, Junony od nr 23 do nr 33 [nieparzyste] oraz od nr 54 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza, Zielony Zakątek
184 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", ul. Hoża 4 Gdańsk, Stogi STOGI, Hoża nr 4
185 ZAKŁAD KARNY, ul. Siennicka 23 Gdańsk, Przeróbka PRZERÓBKA, Siennicka nr 23
186 Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Kurkowa nr 12
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1/6 Gdańsk, Śródmieście ŚRÓDMIEŚCIE, Nowe Ogrody nr 1/6
188 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, NZOZ Pomorskie Centrum Toksykologii, ul. Kartuska 4/6 Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Kartuska nr 4/6
189 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, ul. Powstańców Warszawskich 1/2 Gdańsk, Siedlce SIEDLCE, Powstańców Warszawskich nr 1/2
190 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Smoluchowskiego 17 Gdańsk, Aniołki ANIOŁKI, Dębinki nr 7, Smoluchowskiego nr 17
191 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., ul. Smoluchowskiego 18 Gdańsk, Aniołki ANIOŁKI, Smoluchowskiego nr 18
192 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, ul. Srebrniki 17 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Srebrniki nr 17
193 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Al. Zwycięstwa 30 Gdańsk, Wrzeszcz Górny WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Zwycięstwa nr 30
194 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, ul. Kliniczna 1A Gdańsk, Wrzeszcz Dolny WRZESZCZ DOLNY, Kliniczna nr 1A
195 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Al. Jana Pawła II 50 Gdańsk, Zaspa Rozstaje ZASPA ROZSTAJE, Aleja Jana Pawła II nr 50
196 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", ul. Hynka 12 Gdańsk, Zaspa Młyniec ZASPA MŁYNIEC, Hynka nr 12
197 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, ul. Fromborska 24 Gdańsk, Przymorze Małe PRZYMORZE MAŁE, Fromborska nr 24
198 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", ul. Polanki 121 Gdańsk, Oliwa OLIWA, Polanki nr 121
199 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, ul. Polanki 117 Gdańsk, VII Dwór VII DWÓR, Polanki nr 117

Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych - Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych