Gdańsk/Sopot - Okręg nr 65

  • 1. BORUSEWICZ Bogdan Michał historyk (Gdańsk) 223227 głosów
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Gdynia - Okręg nr 64

  • 2. RYBICKI Sławomir Piotr Parlamentarzysta (Sopot) 142131 głosów
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Lista numer 1. KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Gdańsk/Sopot

Gdynia

Lista numer 2. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Gdańsk/Sopot

  • 1. BUCZYŃSKA Agnieszka Maria socjolog (Gdańsk) 35213 głosów
  • 3. SROKA Magdalena Joanna parlamentarzystka (Trąbki Wielkie) 18348 głosów

Gdynia

  • 1. BIERNACKI Marek parlamentarzysta (Kielno) 34369 głosów
  • 3. TOMCZAK Wioleta Barbara specjalista zdrowia publicznego (Gdynia) 13217 głosów

Lista numer 3. KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA

Gdańsk/Sopot

  • 1. KOTULA Katarzyna Agata parlamentarzysta (Gryfino) 33122 głosy

Gdynia

  • 1. DZIEMIANOWICZ‑BĄK Agnieszka Ewa parlamentarzystka (Wrocław) 30631 głosów

Lista numer 4. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gdańsk/Sopot

  • 1. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej adwokat (Gdańsk) 100445 głosów
  • 2. SMOLIŃSKI Kazimierz adwokat (Tczew) 16177 głosów
  • 3. SELLIN Jarosław Daniel parlamentarzysta (Warszawa) 7284 głosy

Gdynia

  • 1. MÜLLER Piotr Józef prawnik (Słupsk) 72813 głosów
  • 2. MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj poseł na Sejm RP (Chojnice) 15125 głosów
  • 3. ARCISZEWSKA‑MIELEWCZYK Dorota Irvina ekonomista (Gdynia) 11766 głosów
  • 4. HORAŁA Marcin Michał prawnik (Gdynia) 47974 głosy

Lista numer 5. KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Gdańsk/Sopot

Gdynia

  • 1. TYSZKA Stanisław wykładowca akademicki (Warszawa) 19753 głosy

Lista numer 6. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Gdańsk/Sopot

  • 1. POMASKA Agnieszka Dominika politolog (Gdańsk) 83590 głosów
  • 2. KARNOWSKI Jacek Krzysztof przedstawiciel władzy samorządowej (Sopot) 55069 głosów
  • 3. KOŁODZIEJCZAK Magdalena Małgorzata przedstawiciel władzy samorządowej (Straszyn) 12773 głosy
  • 4. ADAMOWICZ Piotr dziennikarz (Gdańsk) 23147 głosów
  • 6. GABRIEL Patryk socjolog (Starogard Gdański) 11201 głosów
  • 24. WAŁĘSA Jarosław Leszek politolog (Gdańsk) 17408 głosów

Gdynia

  • 1. NOWACKA Barbara Anna informatyczka (Warszawa) 139524 głosy
  • 2. KONWIŃSKI Zbigniew Marek historyk (Słupsk) 15538 głosów
  • 3. KRZYWONOS‑STRYCHARSKA Henryka Krystyna maszynistka biurowa (Gdańsk) 8460 głosów
  • 6. PLOCKE Kazimierz Florian inżynier rolnictwa (Kłanino) 8154 głosy
  • 10. LAMCZYK Stanisław Józef inzynier mechanik (Somonino) 8722 głosy
  • 11. SIEMASZKO Rafał zawodnik dyscypliny sportu (Gdynia) 15494 głosy

Lista numer 7. KOMITET WYBORCZY POLSKA JEST JEDNA

Gdańsk/Sopot

Gdynia

Na kogo głosować?

Sprawdź i porównaj swoje poglądy polityczne

Data wyborów:

15 października 2023 r.

Więcej wiadomości

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w:

Ankieta

Czy te wybory zmienią sytuację polityczną w twoim mieście?