Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

Gdzie zagłosować w Gdyni



Okręg nr 1

Dzielnice: Babie Doły, Obłuże, Oksywie, Pogórze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

  1. KOWALSKI Oskar Jan (l.25) 420 głosów
  2. POBŁOCKI Jakub Arkadiusz (l.25) 125 głosów
  3. OLSZONOWICZ Katarzyna (l.42) 111 głosów
  4. LOTKOWSKA Ilona Elżbieta (l.39) 76 głosów
  5. BANIEWICZ Danuta Teresa (l.74) 24 głosy
  6. BRAKSAL Jan Wiesław (l.62) 47 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

  1. ŁUCYK Marek Michał (l.46) 967 głosów
  2. KŁODZIŃSKI Jarosław (l.57) 1361 głosów
  3. SIERŻĘGA Elżbieta Danuta (l.59) 419 głosów
  4. LABUHN Adam Bogdan (l.26) 601 głosów
  5. SAPIEJKA Dariusz Marek (l.59) 163 głosy
  6. KURKOWSKA Katarzyna Magdalena (l.42) 96 głosów
  7. KOLERA Mateusz (l.27) 185 głosów
  8. WOLSKA Aleksandra Ewa (l.48) 228 głosów

Okręg nr 2

Dzielnice: Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

  1. ZALEWSKA Elżbieta (l.66) 331 głosów
  2. ŻUKOWSKI Adam (l.59) 121 głosów
  3. MAŁACHOWSKI Robert (l.48) 66 głosów
  4. ADAMSKI Dawid Paweł (l.22) 45 głosów
  5. BORUCKA Maja (l.23) 89 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA I SPOŁECZNICY

  1. SPYCHALSKI Piotr Aleksander (l.31) 861 głosów
  2. HORAŁA Beata (l.46) 2031 głosów
  3. FRANKIEWICZ Filip Dawid (l.27) 44 głosy
  4. MIKLOS-POGORZELSKA Barbara Maria (l.64) 10 głosów
  5. CILULKO Krzysztof (l.54) 17 głosów
  6. GIERSZEWSKA Urszula Lidia (l.76) 58 głosów
  7. GLINIEWICZ Agnieszka Małgorzata (l.42) 50 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

  1. BARTOSZEWICZ Bartosz Ryszard (l.43) 628 głosów
  2. KRYM Ewa Maria (l.63) 604 głosy
  3. WOŁEK Marcin Tomasz (l.50) 601 głosów
  4. KORYCKI Paweł Bernard (l.48) 248 głosów
  5. KAMIŃSKA Anna Krystyna (l.72) 320 głosów
  6. BARYLLA-BORAWSKA Karolina Anna (l.41) 220 głosów
  7. MUSIAŁ Paweł Piotr (l.44) 145 głosów

Okręg nr 3

Dzielnice: Chwarzno-Wiczlino, Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Witomino

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

  1. LOTKOWSKI Adam (l.39) 575 głosów
  2. OLSZONOWICZ Olgierd (l.39) 111 głosów
  3. RUSZKIEWICZ Patryk Michał (l.22) 72 głosy
  4. BROŻEK Sylwia Maria (l.43) 132 głosy
  5. PEREK Lidia Maria (l.34) 66 głosów

Okręg nr 4

Dzielnice: Kamienna Góra, Orłowo, Redłowo, Śródmieście, Wzgórze Świętego Maksymiliana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

  1. KOZIEŁ Andrzej Mirosław (l.71) 407 głosów
  2. VILLAIN Magdalena Iwona (l.55) 58 głosów
  3. PETA Kinga (l.34) 100 głosów
  4. SZWEDA Sebastian Piotr (l.42) 69 głosów
  5. BABICKI Jan (l.63) 37 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

  1. ZIELIŃSKA Joanna Violetta (l.67) 1099 głosów
  2. DOMOZYCH Marika (l.28) 402 głosy
  3. RACZYŃSKA Elżbieta Jadwiga (l.58) 282 głosy
  4. FURKAL Jakub Janusz (l.44) 265 głosów
  5. SOKOŁOWSKA Małgorzata (l.44) 262 głosy
  6. HACIA Marek Radosław (l.31) 44 głosy
  7. MAŚLAK Radosław Piotr (l.55) 259 głosów

Okręg nr 5

Dzielnice: Dąbrowa, Karwiny, Mały Kack, Wielki Kack

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

  1. KUBIAK Edyta (l.54) 419 głosów
  2. TRUSZKOWSKI Michał Maciej (l.47) 146 głosów
  3. WALIGÓRSKA Danuta Zofia (l.70) 53 głosy
  4. CHORĄZKA Katarzyna Patrycja (l.22) 30 głosów
  5. MAMCZYŃSKI Michał Piotr (l.52) 55 głosów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

  1. GUĆ Michał Piotr (l.56) 1650 głosów
  2. JĘDRZEJEWSKI Sebastian Krzysztof (l.37) 525 głosów
  3. SZPAJER Anna Sylwia (l.49) 535 głosów
  4. SKURAT Adam (l.46) 299 głosów
  5. WOWERKA Justyna Maja (l.48) 125 głosów
  6. RYBCZAK Monika Maria (l.42) 119 głosów
  7. DZIERŻAK Lechosław Piotr (l.37) 360 głosów
Data wyborów:

7 kwietnia 2024 r.

od 7:00 do 21:00

II tura wyborów

21 kwietnia 2024 r.

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w:

Ankieta

Czy te wybory zmienią sytuację polityczną w twoim mieście?