Sopot, okręg wyborczy nr 3

Dzielnice: Sopot Zachód - granice okręgu wyznaczają: ul. Abrahama, ul. Armii Krajowej od Nr 96, wzdłuż Armii Krajowej do ul. Bocznej, linia kolei PKP wraz z ul. Marynarzy i ul. Podjazd, do wiaduktu PKP - Kamienny Potok, granica osiedla Kamienny Potok

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Sopocie

Kandydaci do Rady Miasta Sopotu

KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego

  1. BAGIŃSKI Piotr (l.56) 903 głosy
  2. LIPIŃSKI Tomasz (l.64) 414 głosów
  3. KURDZIEL Piotr (l.54) 523 głosy
  4. BIERNACKA Halina (l.72)
  5. DUTKIEWICZ Edyta (l.33)
  6. NIEWĘGŁOWSKA-MILEWSKA Aleksandra (l.65)
  7. KĄKOL Paweł (l.30)

KWW Kocham Sopot

  1. FUŁEK Wojciech (l.61) 638 głosów
  2. CISAKOWSKI Mariusz (l.33)
  3. ZIÓŁKOWSKA Joanna (l.48)
  4. SOWIŃSKA Barbara (l.60)
  5. NOWAK Jakub (l.29)
  6. BORAWSKA Dorota (l.41)
  7. OLESZEK Marek (l.39)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. PETKOWSKI Paweł (l.39) 544 głosy
  2. WILK Elżbieta (l.69)
  3. POSMYK Joanna (l.66)
  4. MARCINIAK Sławomir (l.43)
  5. POZORSKA Bożena (l.48)
  6. MIKOŁAJCZYK Grzegorz (l.31)
  7. WŁOCH Jadwiga (l.62)

KWW Mieszkańcy dla Sopotu z poparciem K. Morawieckiego

  1. JASTRZEMBSKI Jerzy (l.57)
  2. PIETRZYKOWSKA Magdalena (l.42)
  3. JAKUBIEC Barbara (l.71)
  4. MACHALIŃSKI BĄCZKOWSKI (l.19)
  5. KÜHN Barbara (l.69)
  6. BARCZYŃSKA Beata (l.57)
  7. NEUBAUER Adrian (l.24)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Sopotu