Sopot, okręg wyborczy nr 2

Dzielnice: Sopot Południe - granice okręgu wyznaczają: ul. 3-go Maja strona nieparzysta od Nr 9 do końca i Nr 50, ul. Boczna, ul. Armii Krajowej do Nr 95, ul. Andersa, wzdłuż ul. Abrahama, stadion przy ulicy Wybickiego, granica z m. Gdańskiem, ul. Bitwy pod Płowcami strona parzysta od Nr 2 do Nr 26

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Sopocie

Kandydaci do Rady Miasta Sopotu

KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego

  1. AUGUSTYNIAK Wieczesław (l.76) 585 głosów
  2. POBŁOCKA Natalia (l.33) 382 głosy
  3. SKWIERAWSKI Marcin (l.37)
  4. SMOLAREK Jerzy (l.66) 315 głosów
  5. TABEAU Tomasz (l.62)
  6. STIEBLER Dorota (l.53)
  7. WOSZCZAK Barbara (l.74)

KWW Kocham Sopot

  1. HALL Jerzy (l.62) 284 głosy
  2. WIERCZYŃSKI Grzegorz (l.42)
  3. WĘŻYK Wojciech (l.41)
  4. SKWARŁO Tymon (l.23)
  5. SZCZEPAŃSKA Barbara (l.56)
  6. CULEK Zofia (l.61)
  7. WIELOCHOWSKA Urszula (l.65)

KWW Piotra Pajewskiego

  1. PAJEWSKI Piotr (l.31)
  2. LARUS Paweł (l.31)
  3. FOLTYN Marta (l.36)
  4. MIRNY Zuzanna (l.33)
  5. PAJEWSKA Anna (l.30)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. STRÓŻYK Michał (l.41) 480 głosów
  2. KUNICKA Anna (l.63)
  3. ŁUCKIEWICZ Robert (l.20)
  4. ELLWARD Irena (l.79)
  5. SIUDA Przemysław (l.70)
  6. ADAMCZYK Anna (l.57)
  7. KROPIDŁOWSKI Wojciech (l.59)

KWW Mieszkańcy dla Sopotu z poparciem K. Morawieckiego

  1. KUZIEMKA Miłosz (l.44)
  2. LEPCZAK-WYSOCKA Maria (l.60)
  3. PACEWICZ Mateusz (l.19)
  4. KOWALKE Marek (l.57)
  5. SZYMAŃSKA Anna (l.79)
  6. DĄBROWSKA-KARASOWSKA Anna (l.58)
  7. SATORA Janusz (l.65)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Sopotu