Sopot, okręg wyborczy nr 1

Dzielnice: Sopot Centrum - granice okręgu wyznaczają: granica miasta z Gdynią, linia kolei PKP do ul. 3 Maja (bez ulic Podjazd i Marynarzy), ulica 3 Maja strona parzysta, strona nieparzysta Nr 1 - 7, ul. Bitwy pod Płowcami strona nieparzysta i od nr 28 strona parzysta, granica z m. Gdańskiem, wzdłuż Al. Wojska Polskiego do mola, brzeg Zatoki Gdańskiej

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Sopocie

Kandydaci do Rady Miasta Sopotu

KWW Platforma Sopocian Jacka Karnowskiego

  1. KARNOWSKI Jacek (l.55)
  2. FILIPKOWSKA-WALCZUK Maria (l.74) 264 głosy
  3. POBŁOCKI Jacek (l.33)
  4. GOSK Aleksandra (l.38) 306 głosów
  5. DUZINKIEWICZ Zbigniew (l.41) 242 głosy
  6. ZIELIŃSKI Jarosław (l.60)
  7. NIEMCZYK-BAŁTOWSKA Karolina (l.56)
  8. STEFAŃSKI Marcin (l.35) 624 głosy

KWW Kocham Sopot

  1. CZAJKOWSKA Grażyna (l.57) 344 głosy
  2. PACZOS Anna (l.41)
  3. REICHEL Przemysław (l.38)
  4. WILKICKI Paweł (l.42)
  5. SOMPOLIŃSKA Aleksandra (l.36)
  6. SZEMELOWSKI Maciej (l.68)
  7. STERN Roswita (l.75)
  8. KASZUBOWSKI Mariusz (l.39)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. KARASOWSKI Jan (l.27) 380 głosów
  2. HRYSZKIEWICZ Henryk (l.51)
  3. KAŁUŻNY Andrzej (l.67)
  4. KOWALSKI Stanisław (l.92)
  5. KIERŻNOWSKI Leszek (l.70)
  6. LASKOWSKA Danuta (l.67)
  7. MOSZCZAK Ewa (l.64)
  8. SZYMAŃSKA-GRZYWACZ Wanda (l.75)

KWW Mieszkańcy dla Sopotu z poparciem K. Morawieckiego

  1. TARASIEWICZ Małgorzata (l.58)
  2. IWANOW Krzysztof (l.62)
  3. WYSZKOWSKI Konrad (l.23)
  4. RUDNIK Eleonora (l.80)
  5. GODLEWSKA-CENA Kazimiera (l.66)
  6. GRABOWSKI Stefan (l.72)
  7. DĄBROWSKA-TOMASZEWSKA Anna (l.60)
  8. MAJ Grażyna (l.75)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Sopotu