Gdynia, okręg wyborczy nr 5

Dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdyni

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

KKW SLD Lewica Razem

  1. SITKIEWICZ-ICHA Iwona (l.65)
  2. CZYŻEWSKI Borys (l.48)
  3. KALISZ Szymon (l.39)
  4. TOEPLITZ Angelika (l.39)
  5. WINNICKI Michał (l.30)

KWW Samorządność Wojciecha Szczurka

  1. GUĆ Michał (l.51) 6047 głosów
  2. SZADZIUL Beata (l.43)
  3. BORSKI Stanisław (l.66) 1057 głosów
  4. JĘDRZEJEWSKI Sebastian (l.31) 1239 głosów
  5. SKURAT Adam (l.40)
  6. TWAROWSKA Dorota (l.48)
  7. SZPAJER Anna (l.44)
  8. DZIERŻAK Lechosław (l.32) 1169 głosów

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BEKISZ Ireneusz (l.64) 1796 głosów
  2. PIOTROWSKA Irena (l.61)
  3. GRZYBOWSKI Bogdan (l.64)
  4. CZAPLEWSKA Gabriela (l.56)
  5. KARBOWSKA Teresa (l.56)
  6. PAJĄK Beata (l.60)
  7. WASILEWSKI Stanisław (l.75)
  8. TOROŃCZAK Ewa (l.43)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DUDZIŃSKI Marek (l.25) 2100 głosów
  2. KRĘCICKI Tomasz (l.57)
  3. ZIEMIAN Marek (l.20)
  4. DŁUGOŃSKI Janusz (l.73)
  5. PAWŁOWSKI Tomasz (l.31)
  6. SKIBA Genowefa (l.61)
  7. WARCZAK Krystyna (l.76)
  8. SZUMAŃSKA Halina (l.56)

KWW Wspólna Gdynia

  1. JAROS Szymon (l.39)
  2. KAMIŃSKI Artur (l.44)
  3. BAJRASZEWSKA-BARTZ Ewa (l.67)
  4. KUŹMICZ Izabela (l.43)
  5. FRĄCKOWIAK Jan (l.24)
  6. JARZEMBIŃSKA Alicja (l.23)
  7. CZARNY Jarosław (l.40)

KWW Marzę o Gdyni

  1. JANUSZEWSKI Sławomir (l.48)
  2. ZYGUŁA Jarosław (l.57)
  3. FAJKOWSKA Danuta (l.70)
  4. KOWALEWSKA Krystyna (l.61)
  5. STENZEL Marek (l.30)
  6. SZCZYKUTOWSKA Bożena (l.49)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdyni