Gdynia, okręg wyborczy nr 4

Dzielnice: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdyni

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

KKW SLD Lewica Razem

  1. STRZELCZYK Marcin (l.44)
  2. RIEGEL Kamila (l.44)
  3. WAŚNIEWSKI-CIECHORSKI Bronisław (l.32)
  4. WALCZYŃSKI Bogdan (l.68)
  5. CZARNOTA Milena (l.38)
  6. BACZUL Grzegorz (l.51)

KWW Samorządność Wojciecha Szczurka

  1. ZIELIŃSKA Joanna (l.61) 3081 głosów
  2. WAGNER Maja (l.39) 1772 głosy
  3. BIEŃ Andrzej (l.46) 1733 głosy
  4. RACZYŃSKA Elżbieta (l.53)
  5. BRZESKI Antoni (l.20)
  6. SZWEDKO Elżbieta (l.51)
  7. FURKAL Jakub (l.39)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. SZEMIOT Tadeusz (l.42) 2127 głosów
  2. FILIPOWICZ Andrzej (l.71)
  3. BETLEJEWSKA Beatrice (l.61)
  4. SZCZEPKOWSKA Beata (l.51)
  5. CZAPLIŃSKI Piotr (l.55)
  6. DELMACZYŃSKA Krystyna (l.78)
  7. GŁOWACKI Cezary (l.34)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. PŁOTKA Dorota (l.51) 1816 głosów
  2. GRAJEWSKI Maciej (l.29)
  3. WASILEWSKA Romana (l.62)
  4. ARKUSZEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. WODYK Wiesław (l.72)
  6. GOŃCZ Elżbieta (l.68)
  7. MARKOWSKI Jacek (l.63)

KWW Marzę o Gdyni

  1. ŻYNIS Jakub (l.30)
  2. JAKÓBCZYK Malwina (l.28)
  3. JĘDRZEJEWSKI Michał (l.37)
  4. NIEDŹWIECKA Anna (l.34)
  5. KOWALEWSKI Stanisław (l.63)
  6. TYSZKIEWICZ Krystyna (l.63)

KWW Wspólna Gdynia

  1. BARSZCZEWSKI Przemysław (l.27)
  2. ŻURAWKA Małgorzata (l.58)
  3. KRAWCZYK Piotr (l.42)
  4. SZERLE Jędrzej (l.31)
  5. WALDER Joanna (l.33)
  6. GOLIŃSKA Daria (l.33)
  7. GIL Marek (l.18)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdyni