Gdynia, okręg wyborczy nr 3

Dzielnice: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdyni

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

KKW SLD Lewica Razem

  1. PROCHNA Aleksandra (l.34)
  2. WALCZAK Janusz (l.52)
  3. SIKORA Edyta (l.39)
  4. GLAESER Bogdan (l.55)
  5. SKOWROŃSKA Jolanta (l.72)
  6. SZYMANEK Wojciech (l.70)

KWW Samorządność Wojciecha Szczurka

  1. STĘPA Marek (l.65) 3826 głosów
  2. BRUTEL Paweł (l.40) 2075 głosów
  3. STYK Danuta (l.57)
  4. RODA Zenon (l.69)
  5. MUSIAŁ Paweł (l.39)
  6. MYSZKA Anna (l.47) 1350 głosów
  7. DYGASZEWICZ Ewa (l.38)
  8. UBYCH Jakub (l.31) 2183 głosy

KKW Koalicja Obywatelska

  1. KRZYŻANKOWSKI Bogdan (l.61) 3182 głosy
  2. BENKOWSKI Stefan (l.76)
  3. ARCISZEWSKA Jolanta (l.44)
  4. BYCZYŃSKI Zbigniew (l.71)
  5. WRÓBLEWSKA Katarzyna (l.51)
  6. SEREMENT Katarzyna (l.63)
  7. GREGOR Zofia (l.60)
  8. BEDNARSKI Sebastian (l.38)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. STOLARCZYK Paweł (l.41) 2743 głosy
  2. HYBIAK Mariusz (l.33)
  3. KRAUSE Julita (l.31)
  4. SIEWERT Irena (l.70)
  5. CICHORACKI Wiesław (l.72)
  6. NOWOTNA Elżbieta (l.60)
  7. ROBAKOWSKI Mieczysław (l.61)
  8. BEŃ Artur (l.40)

KWW Wspólna Gdynia

  1. LENCZEWSKI Patryk (l.27)
  2. BADEŃSKI Artur (l.50)
  3. BALSEWICZ Małgorzata (l.57)
  4. BŁĘDOWSKI Przemysław (l.38)
  5. REJKOWSKA Dagmara (l.34)
  6. SZOKA Jacek (l.39)
  7. GÓRNIAK Magdalena (l.18)

KWW Marzę o Gdyni

  1. KOWALCZUK Łukasz (l.35)
  2. BIODROWICZ Magdalena (l.43)
  3. JAGŁA Marek (l.59)
  4. LIPERT Mirosława (l.65)
  5. WÓJCICKI Jerzy (l.35)
  6. JĘDRZEJEWSKA Beata (l.36)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdyni