Gdynia, okręg wyborczy nr 2

Dzielnice: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdyni

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

KKW SLD Lewica Razem

  1. BURGHARDT Krzysztof (l.19)
  2. CZERWIEC Maria (l.72)
  3. ŻOŁNOWSKI Jacek (l.54)
  4. TUMA Maria (l.59)
  5. DOBRZYŃSKI Waldemar (l.59)
  6. NISIEWICZ Alicja (l.58)

KWW Samorządność Wojciecha Szczurka

  1. BARTOSZEWICZ Bartosz (l.38) 2118 głosów
  2. WOŁEK Marcin (l.45) 1590 głosów
  3. KRYM Ewa (l.58) 1905 głosów
  4. BOBRYK Tomasz (l.47)
  5. WYKA Barbara (l.65)
  6. WASYLKA Janina (l.49)
  7. TARASZKIEWICZ Grzegorz (l.31)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. ŚRUBARCZYK-CICHOWSKA Mariola (l.34) 2372 głosy
  2. MIŁEK Marcin (l.25)
  3. DOWGAN Grzegorz (l.39)
  4. FRELICH Małgorzata (l.44)
  5. JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena (l.30)
  6. MARCZAK Marcin (l.37)
  7. ZIELIŃSKA Anna (l.31)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. BEŁBOT Marcin (l.29) 3035 głosów
  2. SPYCHALSKI Piotr (l.26)
  3. KULASZEWICZ Kordian (l.33)
  4. MALAREWICZ Grażyna (l.56)
  5. PLOC Małgorzata (l.58)
  6. KACZMARZYK Krystyna (l.83)
  7. ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Marcin (l.30)

KWW Wspólna Gdynia

  1. DATA-ZŁOCH Katarzyna (l.44)
  2. JARZEMBIŃSKI Bartłomiej (l.23)
  3. PROTASIUK Katarzyna (l.38)
  4. SKURZYŃSKI Michał (l.40)
  5. LASKOWSKA Daria (l.22)
  6. MALINOWSKA Aldona (l.45)
  7. OSIŃSKI Jakub (l.25)

KWW Marzę o Gdyni

  1. KOWALEWSKI Michał (l.37)
  2. DRYWA Magdalena (l.37)
  3. PAPIS Paweł (l.34)
  4. WOJCIECHOWSKA Alicja (l.56)
  5. SZCZYKUTOWSKI Jacek (l.19)
  6. SITNICKA Maria (l.64)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdyni