Gdynia, okręg wyborczy nr 1

Dzielnice: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdyni

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

KKW SLD Lewica Razem

  1. GAJOWY Michał (l.38)
  2. ULICYN Dorota (l.30)
  3. ŁUKASIK Michał (l.31)
  4. KOSIŃSKA-SZULC Magdalena (l.36)
  5. MENDYKA Gerard (l.43)

KWW Samorządność Wojciecha Szczurka

  1. ŁUCYK Marek (l.41) 2605 głosów
  2. KŁODZIŃSKI Jarosław (l.52) 3391 głosów
  3. SIERŻĘGA Elżbieta (l.53)
  4. CZERAN Anna (l.53)
  5. KRYGIER Danuta (l.67)
  6. WARMOWSKA Magdalena (l.39)
  7. WYSZYŃSKI Łukasz (l.33)
  8. DOMOZYCH Marika (l.23) 1662 głosy

KKW Koalicja Obywatelska

  1. CHACHULSKI Krzysztof (l.65) 1170 głosów
  2. KRÓL Mirosława (l.52)
  3. CHMIELEWSKI Damian (l.20)
  4. KUBISZYN Anna (l.31)
  5. POPKO Tadeusz (l.60)
  6. BARTKIEWICZ-PLAGA Ewa (l.48)
  7. MAKOWSKA-BĄBEL Aneta (l.52)
  8. KRZEWICKI Sebastian (l.26)

KWW Wspólna Gdynia

  1. KŁOS Aneta (l.43)
  2. TROJANOWICZ Ireneusz (l.48) 911 głosów
  3. OSIŃSKI Adam (l.62)
  4. JANAS Wiktoria (l.35)
  5. GRZYBEK Jacek (l.46)
  6. DAMASZKE Oriana (l.37)
  7. SAWICKI Dariusz (l.35)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta (l.45) 2306 głosów
  2. PRZYBYSZEWSKI Mariusz (l.47)
  3. ANDRUSZYŃSKI Sebastian (l.33)
  4. PRZYSUCHA Stanisław (l.67)
  5. MIODUSZEWSKA Sylwia (l.23)
  6. OCHMAN Maria (l.61)
  7. KRĘŻEL Jarosław (l.56)
  8. SCHRÖDER Michał (l.39)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. DAMBEK Roman (l.69) 21359 głosów
  2. JANKOWSKA Aleksandra (l.43) 80934 głosy
  3. ZAGROBELNA Adriana (l.37)
  4. KLAWITER Kazimierz (l.63) 14387 głosów
  5. DENIS Andrzej (l.54)
  6. WITKA-JEŻEWSKA Edyta (l.49)
  7. OBAJTEK Bartłomiej (l.40)
  8. MALOTTKI Alicja (l.55)
  9. BARAN Grzegorz (l.35)
  10. KOZICKI Aleksander (l.47)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. KAMIEŃ Marcin (l.35)
  2. MERING Tomasz (l.41)
  3. KIELIŃSKI Paweł (l.29)
  4. POZNAŃ Ryszard (l.34)
  5. EHRLICH Karolina (l.19)
  6. MUDLAFF Krzysztof (l.27)
  7. RATKOWSKA Karolina (l.28)
  8. KAMIEŃ Magdalena (l.33)
  9. ORLIKOWSKA Katarzyna (l.33)
  10. DZIAMBOR Artur (l.36)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOZIEŁ Andrzej (l.66)
  2. URBANIAK Michał (l.27)
  3. KŁECZEK Izabela (l.35)
  4. TRUSZKOWSKI Michał (l.41)
  5. PIEPIÓRKA Paweł (l.28)
  6. GALIŃSKI Krzysztof (l.34)
  7. SELONKA Kamila (l.24)
  8. TRELA Zuzanna (l.25)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. SOCHACKI Jacek (l.46)
  2. BOCIAN Janusz (l.40)
  3. DANILEWICZ Ewa (l.29)
  4. WŁODARCZYK Ewa (l.44)
  5. MILCZAREK Anna (l.40)

KW partii Razem

  1. ADAMSKI Krzysztof (l.30)
  2. HASKA Karolina (l.37)
  3. CISZEK Piotr (l.35)
  4. STARY Monika (l.28)
  5. KŁOS Wojciech (l.29)
  6. GAJEWSKA Beata (l.58)
  7. JASIŃSKI Radosław (l.36)
  8. GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna (l.59)
  9. WŁADZIŃSKI Adam (l.27)
  10. GRUBBA Jagoda (l.29)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BYCZKOWSKI Wiesław (l.62) 26147 głosów
  2. FILAR Paweł (l.43)
  3. STRUK Andrzej (l.50) 25479 głosów
  4. SZCZYGIEŁ Karolina (l.36) 7704 głosy
  5. BARTNICKI Andrzej (l.69) 7459 głosów
  6. GIERAK-PILARCZYK Barbara (l.75)
  7. BORUSEWICZ Kinga (l.34)
  8. KRUSZYŃSKA Ewa (l.69)
  9. MARCHWICKA Barbara (l.34)
  10. WITTBRODT Piotr (l.55) 12047 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. KUPCEWICZ Janusz (l.62)
  2. BUJANOWICZ Stanisława (l.69)
  3. TKACZYK Jerzy (l.64)
  4. SZATKOWSKI Radosław (l.48)
  5. GNIAZDOWSKA Elżbieta (l.64)
  6. WETOSZKA Krzysztof (l.61)
  7. MIKOŁAJCZYK Anna (l.62)
  8. LEWICKI Jerzy (l.64)
  9. GÓRSKA Renata (l.53)
  10. MASŁOWSKI Dorian (l.37)

KKW SLD Lewica Razem

  1. SENYSZYN Joanna (l.69)
  2. TAUBE Stanisław (l.53)
  3. PRONOBIS Urszula (l.65)
  4. TOEPLITZ Artur (l.57)
  5. CIESIELSKA Marzena (l.56)
  6. JARONI Zdzisław (l.67)
  7. KOSIŃSKA Katarzyna (l.25)
  8. MENCEL Mateusz (l.20)
  9. BOCHENTIN Katarzyna (l.53)
  10. RÓŻAŃSKI Andrzej (l.59)

KW Partia Zieloni

  1. WÓJCIK Małgorzata (l.59)
  2. LIS Adam (l.19)
  3. KRYSIAK Joanna (l.44)
  4. WRÓBLEWSKI Tadeusz (l.50)
  5. ROSOWSKA Krystyna (l.58)
  6. PASZKIEWICZ Piotr (l.53)
  7. JASIŃSKA Anna (l.67)

KWW Kukiz'15

  1. BŁASZCZYK Anna (l.45)
  2. TRZCIŃSKI Jan (l.50)
  3. OLBERT Joanna (l.49)
  4. REGLIŃSKI Kamil (l.24)
  5. KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna (l.32)
  6. PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav (l.51)
  7. JANICKA Małgorzata (l.60)
  8. BARWIŃSKI Przemysław (l.36)
  9. MIAZGA Maciej (l.48)
  10. MAJCHEREK Jacek (l.37)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdyni