Gdańsk, okręg wyborczy nr 6

Dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BEJM Łukasz (l.29) 4156 głosów
  2. WAŻNY Karol (l.32) 2638 głosów
  3. GORECKI Jarosław (l.60)
  4. GERYK Żaneta (l.48)
  5. LEBIECKA Bogumiła (l.63)
  6. PERUCKI Jan (l.22) 4077 głosów
  7. LEWANDOWSKA Julia (l.34)

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. STELMASIEWICZ Andrzej (l.63) 2210 głosów
  2. STYBOR Wojciech (l.43)
  3. KOSMULSKA Sławina (l.65)
  4. GÓRSKA Irena (l.58)
  5. GMEREK Mateusz (l.28)
  6. WOJTKOWSKA-WYSZKOWSKA Izabela (l.46)
  7. MOTYL Anna (l.41)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. JACHLEWSKA Elżbieta (l.50)
  2. PAWŁOWSKI Piotr (l.42)
  3. BOLT Tomasz (l.45)
  4. SOWIŃSKA Danuta (l.36)
  5. PIEŃKOWSKI Maciej (l.35)
  6. SZABANOWICZ Helena (l.57)
  7. POKORNICKI Mariusz (l.41)

KKW SLD Lewica Razem

  1. GWOŹDŹ Edward (l.63)
  2. GIERCZAK-LISOWSKA Kinga (l.44)
  3. TORŁOP Jolanta (l.27)
  4. FALBA Piotr (l.65)
  5. LEDA Anna (l.52)
  6. KOPERSKI Romuald (l.63)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. KRUPEJ Dawid (l.27) 3928 głosów
  2. HAŁAS Henryk (l.62)
  3. TEODORCZYK Jacek (l.71)
  4. DRAMOWICZ Olaf (l.45)
  5. SULEWSKA Katarzyna (l.35)
  6. SĘKOWSKA Katarzyna (l.48)
  7. JAROSZ Grażyna (l.52)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. DUDEK Dorota (l.44)
  2. MACIEJEWSKI Henryk (l.66)
  3. WOJNOWSKA Katarzyna (l.25)
  4. ŁOPUSKI Krzysztof (l.27)
  5. KRAZIŃSKI Maciej (l.25)
  6. BURBAN JADWIGA (l.61)
  7. GŁUSZCZ Zygmunt (l.67)

KWW Narodowego Frontu Polskiego - Wojciecha Olszańskiego

  1. MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA Dorota (l.40)
  2. BABIŃSKI Piotr (l.59)
  3. JUSTA Zbigniew (l.49)
  4. BALCERZAK Danuta (l.67)
  5. SKRZYPEK Andrzej (l.45)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska