Gdańsk, okręg wyborczy nr 5

Dzielnice: Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. OWCZARCZAK Agnieszka (l.39) 6699 głosów
  2. RYŚ Przemysław (l.39) 3818 głosów
  3. JANOTA Mateusz (l.28)
  4. KOWALCZYS Andrzej (l.59) 3040 głosów
  5. DZIATKO Joanna (l.44)
  6. SKIBA Anna (l.39)
  7. WYSIECKI Mikołaj (l.32)

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. KOWALCZUK Piotr (l.42)
  2. WIERZBICKA Agnieszka (l.40)
  3. UMŁAWSKA Wioleta (l.49)
  4. STANKIEWICZ Iwona (l.55)
  5. GODZINIEC Jakub (l.36)
  6. KNEBA Karolina (l.31)
  7. MAKOWSKI Marcin (l.22)

KKW SLD Lewica Razem

  1. CEYNOWA Andrzej (l.66)
  2. KOWALSKI Paweł (l.29)
  3. MIKOŁAJEWSKA Anna (l.42)
  4. ARENDT-ZUBEK Halina (l.60)
  5. LASOTA Andrzej (l.37)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. KANTHAK Jan (l.27) 4799 głosów
  2. GIERZYŃSKI Maciej (l.43)
  3. WNUK Zbigniew (l.57)
  4. IMIANOWSKA Barbara (l.54)
  5. JANDY Mirosław (l.46)
  6. GÓRNIAK Sonia (l.29)
  7. STRZELCZYK Elżbieta (l.55)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. PTASZYŃSKI Grzegorz (l.46)
  2. KLAWIKOWSKA Iwona (l.46)
  3. ABUCEWICZ Laura (l.31)
  4. HRYNIEWICZ Paweł (l.45)
  5. DOPIERAŁA Marta (l.38)
  6. BRZEZIAK Weronika (l.19)
  7. FĄS Damian (l.19)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. GRALLA Mikołaj (l.21)
  2. PAWLAK Liliana (l.44)
  3. KUŹMICZ Adam (l.42)
  4. KASZUBA Inez (l.18)
  5. KULWICKI Michał (l.44)
  6. BURBAN Karol (l.36)
  7. MACIEJEWSKA Jaśmina (l.23)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska