Gdańsk, okręg wyborczy nr 4

Dzielnice: Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. LODZIŃSKA Emilia (l.35) 7146 głosów
  2. KŁOS Krystian (l.29) 1618 głosów
  3. SOKALSKI Daniel (l.35)
  4. DWOJACKA Lolita (l.50)
  5. CZERLONEK Ewa (l.34)
  6. NOWAK-TYMIŃSKA Aneta (l.42)
  7. JAROSZ Marcin (l.43)

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. GRZELAK Piotr (l.36) 3397 głosów
  2. BŁASZKOWSKI Wojciech (l.48)
  3. BERNOLAK-SZCZYPIOR Maria (l.70)
  4. FERLIN Irola (l.61)
  5. GAWŁAS Tomasz (l.39)
  6. MIZIK Karolina (l.26)
  7. SZWAGULIŃSKI Michał (l.48)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. LARCZYŃSKI Tomasz (l.35)
  2. KOZIEŃ-BERNATOWICZ Monika (l.44)
  3. KACZOREK Maciej (l.28)
  4. GUSS Wanda (l.80)
  5. HEBDA Jacek (l.33)
  6. KOŁODZIEJ Wiesław (l.61)
  7. CHRZĄSZCZ Liliana (l.58)

KKW SLD Lewica Razem

  1. PASTUCHA Artur (l.35)
  2. JAREMA-ŻYŻUN Anna (l.62)
  3. JACKIEWICZ Paweł (l.61)
  4. PASTWA Joanna (l.48)
  5. TORŁOP Małgorzata (l.56)
  6. KOMASSA Aleksander (l.79)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. RABENDA Karol (l.35) 3115 głosów
  2. PRZYBOROWICZ Mirosław (l.61)
  3. PLEWA Romuald (l.65) 1512 głosów
  4. SUREWICZ Aleksander (l.62)
  5. CEYNOWA Katarzyna (l.53)
  6. TABAKA Małgorzata (l.48)
  7. SRZEDNICKA Artemida (l.47)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. MACIEJEWSKI Dariusz (l.45)
  2. KRUK Bożena (l.64)
  3. WOJNOWSKA Halina (l.63)
  4. BOJANOWSKI Jacek (l.66)
  5. OBRĘBSKA Anna (l.35)
  6. DUDEK Mieczysław (l.72)
  7. WALENTYNOWICZ Piotr (l.40)

KWW Narodowego Frontu Polskiego - Wojciecha Olszańskiego

  1. CHABEREK Agnieszka (l.43)
  2. ŻÓRAWSKA-GLESSNER Aleksandra (l.72)
  3. KARCZEWSKI Arkadiusz (l.33)
  4. GUZOWSKA Marzena (l.57)
  5. KARCZEWSKI Bernard (l.74)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska