Gdańsk, okręg wyborczy nr 3

Dzielnice: Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. BORAWSKI Piotr (l.35) 4945 głosów
  2. KWIATKOWSKI Dominik (l.38)
  3. JANKOWIAK Beata (l.27) 2726 głosów
  4. GOLĘDZINOWSKA Anna (l.39)
  5. OKUNIEWSKA Ewa (l.48)
  6. KRÓL Dawid (l.20)
  7. GOLEMSKI Zbigniew (l.73)
  8. HAJDUK Michał (l.25)

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. DZIK Piotr (l.60) 3251 głosów
  2. ALEKSIEJUK Adam (l.48)
  3. MATWIEJSZYN Monika (l.36)
  4. KARCZEWSKA Lucyna (l.73)
  5. NOWAK Radosław (l.47)
  6. BOJANOWSKI Andrzej (l.45)
  7. CHORZELSKA-PYTLAK Alicja (l.73)
  8. ŚWIACKI Łukasz (l.38)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. WŁODARCZYK Jędrzej (l.32)
  2. PETERS Beata (l.49)
  3. BUJNICKA Lucyna (l.72)
  4. KACZMAREK Bogusław (l.61)
  5. KULECKA Monika (l.37)
  6. BAUĆ Leonard (l.20)
  7. KOSIŃSKA Alicja (l.71)
  8. CORA Łukasz (l.35)

KKW SLD Lewica Razem

  1. LOMPERTA Józef (l.52)
  2. KAMIŃSKA-SZEWCZYK Dorota (l.54)
  3. CZAJA Anna (l.44)
  4. WRZOSEK Zbigniew (l.60)
  5. KACZMAREK Wiesław (l.70)
  6. ANDRUSZKIEWICZ Piotr (l.18)
  7. DEMKO Irena (l.43)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GIERSZEWSKI Piotr (l.52) 4965 głosów
  2. MALAK Przemysław (l.26) 1300 głosów
  3. GWIT Piotr (l.48)
  4. TROJOK Agnieszka (l.46)
  5. SYMONOWICZ Zbigniew (l.59)
  6. SZRYTER Jolanta (l.60)
  7. ZIĘTEK Danuta (l.58)
  8. SCHOTT Bożena (l.53)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. WOJCIECHOWSKI Florian (l.66)
  2. KOMOROWSKA Magdalena (l.42)
  3. GRZENIA Mariusz (l.34)
  4. SULSKA Joanna (l.39)
  5. HOŁUBOWSKA Beata (l.45)
  6. JURAS Andrzej (l.40)
  7. SZOMSZOR Damian (l.29)
  8. KOWALCZYK Grzegorz (l.31)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska