Gdańsk, okręg wyborczy nr 2

Dzielnice: Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. OLESZEK Bogdan (l.69) 6273 głosy
  2. BŁASZCZYK Kamila (l.35) 2384 głosy
  3. NIERODA Adam (l.34)
  4. WILCZYŃSKI Krzysztof (l.33)
  5. BUMBLIS Marek (l.63)
  6. BOROWSKA-GALA Stanisława (l.66)
  7. MUŃSKI Jan (l.71)
  8. SZCZEPAŃSKA Maria (l.68)
  9. TOPOLEWSKA Dorota (l.42)
  10. SKARBEK Mateusz (l.31) 2431 głosów

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. ADAMOWICZ Paweł (l.52) 5599 głosów
  2. DULKIEWICZ Aleksandra (l.39) 2602 głosy
  3. WASILEWSKA Teresa (l.68)
  4. BILDZIUK Marcin (l.31)
  5. WORONIECKA Elżbieta (l.60)
  6. RYDLEWSKA-KOWALIK Sylwia (l.35)
  7. TOŁOCZKO Tomasz (l.27)
  8. GDANIEC Danuta (l.61)
  9. JAŻDŻEWSKI Stanisław (l.28)
  10. CZERNIEWSKA Katarzyna (l.35)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MENCZYKOWSKI Marian (l.52)
  2. STAWSKA Anna (l.64)
  3. ROCZTEJN Robert (l.49)
  4. ATAMAN-MAŃKOWSKA Mariola (l.56)
  5. PEREDA Izabela (l.47)
  6. WILAMOWSKA Irena (l.64)
  7. LASOTA Krzysztof (l.63)
  8. KONOPACKI Andrzej (l.63)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. PŁAŻYŃSKI Kacper (l.29) 9794 głosy
  2. KORALEWSKI Kazimierz (l.61) 1184 głosy
  3. MAJEWSKI Przemysław (l.26)
  4. SIARNOWSKI Robert (l.51)
  5. KRASULA Alicja (l.22)
  6. CABAJ Joanna (l.44) 543 głosy
  7. TUL Teresa (l.77)
  8. DYNABURSKA Daniela (l.69)
  9. SZCZESIAK Mariusz (l.52)
  10. ŁABSZ Sławomir (l.70)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. HOŁUBOWSKI Jacek (l.44)
  2. GAŁEK Anna (l.48)
  3. GRUSZKIEWICZ Marcin (l.38)
  4. LEONCZUK Błażej (l.27)
  5. KLEWCOW Iwona (l.36)
  6. DUDEK Justyna (l.29)
  7. ŚWIĄTKOWSKA Marzena (l.32)
  8. BACHÓRZ Marcin (l.44)
  9. WYGONOWSKI Andrzej (l.47)
  10. SZAJNA Paweł (l.32)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. BANACH Jolanta (l.59)
  2. WOJCIECHOWICZ Michał (l.53)
  3. KAMROWSKA Magdalena (l.40)
  4. LEONIAK Marcin (l.37)
  5. ROLEWICZ Barbara (l.56)
  6. GIERS Przemysław (l.33)
  7. LIPSKA Jolanta (l.61)
  8. GURFINKIEL Tomasz (l.40)
  9. CHOJNACKA Iwonna (l.67)
  10. MUSZEL Magdalena (l.37)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska