Gdańsk, okręg wyborczy nr 1

Dzielnice: Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Sprawdź, gdzie zagłosujesz w Gdańsku

Kandydaci do Rady Miasta Gdańska

KKW Koalicja Obywatelska

  1. ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary (l.30) 4022 głosy
  2. BARTKÓW Agnieszka (l.40)
  3. KAŹMIERCZYK Lech (l.49) 1889 głosów
  4. SOWIŃSKA Olga (l.39)
  5. WALENDZIAK Wojciech (l.26)
  6. SKIBA Arkadiusz (l.49)
  7. TOKARSKA Maja (l.21)

KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

  1. DUNAJEWSKA Beata (l.51) 2252 głosy
  2. PRAŻNOWSKI Łukasz (l.35)
  3. PATYK Ewa (l.33)
  4. PETRYCZKO Jerzy (l.58)
  5. WOJDYŁO Ewelina (l.43)
  6. KOPEĆ Krzysztof (l.48)
  7. ŻMIJEWSKA Elżbieta (l.63)

KWW Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. SOBAŃSKA Joanna (l.34)
  2. SOKOŁÓW Tomasz (l.33)
  3. SZEKSZTEŁŁO Eliza (l.62)
  4. BIŃKOWSKI Łukasz (l.33)
  5. TOPOROWSKA Sylwia (l.41)
  6. LITWINIENKO Grzegorz (l.54)
  7. GRUDZIŃSKI Marcin (l.40)

KKW SLD Lewica Razem

  1. KRAWCZYŃSKA Anna (l.58)
  2. ZAGŁOBA Ryszard (l.68)
  3. KRAKOWIAK Iwona (l.59)
  4. GOŁUŃSKI Tadeusz (l.64)
  5. AMROŻEWSKA Agnieszka (l.27)
  6. KOŻYCZKOWSKI Stefan (l.69)

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. JAROSZEWICZ Waldemar (l.63) 2927 głosów
  2. SKIBA Andrzej (l.30) 1787 głosów
  3. WIECKI Krzysztof (l.56)
  4. SZCZEMIER-SZCZEMIERSKA Barbara (l.36)
  5. KAMIŃSKA Krystyna (l.71)
  6. MILEWSKA Małgorzata (l.53)
  7. ITRICH Roman (l.53)

KWW Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. HAMADYK Łukasz (l.34)
  2. BIELECKI Dobrosław (l.44)
  3. CUDOWSKA-ŻUKOWSKA Iwona (l.44)
  4. BRZYSZCZ Piotr (l.41)
  5. BURBAN Sabina (l.34)
  6. BRÓDKA Jakub (l.18)
  7. KRZAK Hanna (l.56)

KWW Narodowego Frontu Polskiego - Wojciecha Olszańskiego

  1. HANSEN Weronika (l.45)
  2. KOŁODZIEJCZYK Kamila (l.32)
  3. KUDŁA Teodor (l.81)
  4. HOFFMANN Jacek (l.50)
  5. ŚNIEŻKO Ryszard (l.77)

KW Wolni i Solidarni

  1. ZIEMBIŃSKI Sławomir (l.63)
  2. MAGNUSZEWSKI Krzysztof (l.75)
  3. POGODZIŃSKA Lucyna (l.64)
  4. GAWINA Jarosław (l.56)
  5. PINGOT Joanna (l.56)

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. GWIAZDA Anna (l.68) 29736 głosów
  2. GUZIKIEWICZ Karol (l.54) 9624 głosy
  3. HELMIN Wojciech (l.38)
  4. SIKORA Danuta (l.57)
  5. MERKISZ Maciej (l.56)
  6. KOMOSA Teresa (l.67)
  7. IWASZKIEWICZ Jarosław (l.60)
  8. KIZER Sławomir (l.43)

KWW Wolność w Samorządzie

  1. PRUŚ Sylwester (l.59)
  2. WYSOCKA Monika (l.33)
  3. BORCZYK Daniel (l.19)
  4. OSTROWSKI Paweł (l.20)
  5. KRZYWKOWSKA Jolanta (l.63)
  6. MICHALSKA Kamila (l.35)
  7. CHMIELEWICZ Natalia (l.28)
  8. ZYSKOWSKI Maksym (l.25)

KW Ruch Narodowy RP

  1. KOŁAKOWSKA Anna (l.54)
  2. ZIENKIEWICZ Artur (l.31)
  3. BŁASZKOWSKI Piotr (l.54)
  4. MALICKI Marcin (l.32)
  5. ŁANGOWSKA Małgorzata (l.42)
  6. NOWAK Grzegorz (l.31)
  7. GOŹDZIEWSKI Jakub (l.31)
  8. ZACH Krystyna (l.50)

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. ZALEWSKA Anna (l.33)
  2. NIECIECKA Magdalena (l.23)
  3. MIKOŁAJUN Urszula (l.64)
  4. FILASEK Jacek (l.49)
  5. MORZY Jan (l.72)
  6. ZAJDER Jakub (l.46)

KW partii Razem

  1. KULMA Aleksandra (l.41)
  2. BONIECKI Łukasz (l.29)
  3. STROJNY Olga (l.34)
  4. PIĄTKOWSKI Mateusz (l.30)
  5. KAMROWSKA Monika (l.24)
  6. NAGIEL Michał (l.21)
  7. GROMADA Ewa (l.31)
  8. OSTROWSKI Maciej (l.34)

KKW Koalicja Obywatelska

  1. STRUK Mieczysław (l.57) 667569 głosów
  2. ZYCH-CISOŃ Hanna (l.63) 10216 głosów
  3. KASPRZYK Paweł (l.34)
  4. BENDYKOWSKI Jacek (l.51)
  5. MORZYŃSKA Dobrawa (l.28)
  6. GRZELAK Grzegorz (l.65) 8092 głosy
  7. POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek (l.31)
  8. KAPAŁA-SOKALSKA Agnieszka (l.35) 7207 głosów

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. PRZYBYLSKI Wojciech (l.79)
  2. BORKOWSKA Aneta (l.50)
  3. SZWEJK Wojciech (l.71)
  4. RYBAKOWSKA Małgorzata (l.53)
  5. DERDOWSKI Kazimierz (l.68)
  6. KŁOS Małgorzata (l.68)
  7. GRAHN Marianna (l.80)
  8. MŁOT Andrzej (l.72)

KKW SLD Lewica Razem

  1. MARKOWSKA Elżbieta (l.61)
  2. MIONSKOWSKA Agnieszka (l.39)
  3. ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof (l.51)
  4. HOCZYK Anna (l.43)
  5. GAJDEL Jan (l.45)
  6. SOPEK Waldemar (l.59)
  7. BĄK Maria (l.72)
  8. POTULSKI Franciszek (l.75)

KW Partia Zieloni

  1. WERYSZKO Marek (l.48)
  2. EJSMONT Krystyna (l.60)
  3. SKÓRZYBÓT Igor (l.20)
  4. LÓPEZ-VALERO Karol (l.39)
  5. BAPRAWSKI Roman (l.65)
  6. ŚWIECZKOWSKA Aleksandra (l.40)
  7. POPOWSKA Magdalena (l.47)

KWW Kukiz'15

  1. POMIRSKA Zofia (l.50)
  2. PRUSIK Katarzyna (l.47)
  3. PIEKARSKI Romuald (l.64)
  4. MILLER Zenon (l.57)
  5. ADAMOWICZ Alina (l.64)
  6. KONCZAL Aleksandra (l.53)
  7. BLOK Damian (l.23)
  8. KARC Janusz (l.58)

Kandydaci na prezydenta miasta Gdańska