stat

Gdynia: kandydaci rozdawali drożdżówki

Drożdżówki od lokalnych polityków przy SKM Chylonia.

Powiedzenie o kiełbasie wyborczej trzeba chyba zrewidować. W piątkowy poranek kandydat na prezydenta Gdyni Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski wraz z kandydatami na radnych ze Wspólnej Gdyni, rozdawał przy przystanku SKM Chylonia zobacz na mapie Gdyni drożdżówki i kawę. Tuż za nimi z ulotkami stali kandydaci na radnych z Samorządności.Jak oceniasz rozdawanie drożdżówek wyborcom?

pozytywnie, może to zachęcić do głosowania na kandydata

14%

miły gest, ale do zmiany poglądów nie przekona

48%

negatywnie, to przekupywanie wyborców

38%
Mieszkańcy Chyloni spieszący do pracy i szkół, w piątkowy poranek mogli natknąć się na zmasowaną akcję informacyjną kandydatów na lokalnych samorządowców. Kawę i drożdżówki przy wejściu do tunelu SKM rozdawał aspirujący do fotela prezydenta Gdyni Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski ze Wspólnej Gdyni oraz kandydaci na radnych z tego ugrupowania.

- Wcześniej podobną akcję robiliśmy na ul. Starowiejskiej zobacz na mapie Gdyni. Większość osób podchodzi z uśmiechem, ale są oczywiście tacy, którzy spieszą się do pracy czy na nadjeżdżający pociąg SKM - mówi Zygmunt Zmuda-Trzebiatowski.
Wraz z drożdżówką i kawą, przechodnie otrzymywali również ulotki wyborcze oraz gazetkę Wspólnej Gdyni. Ale nie tylko przedstawiciele tego ugrupowania wpadli na pomysł, by zareklamować się w tym miejscu. Tuż obok ustawili się kandydaci na radnych z Samorządności Wojciecha Szczurka: Barbara Wyka oraz Marcin Wołek.

Opinie (134) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.