Data wyborów:
7 kwietnia 2024 r.
od 7:00 do 21:00Kandydaci na Prezydenta Miasta
Gdańsk
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA
-
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050
-
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
Gdynia
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA I SPOŁECZNICY
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDYŃSKI DIALOG
-
Przemysław Tadeusz Olczykwykształcenie wyższe51 lat (Borowiec)KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Sopot
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA SOPOTU MAGDALENY CZARZYŃSKIEJ-JACHIM
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM SOPOT
-
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W IMIENIU SOPOCIAN”
-
KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY DLA SOPOTU
-
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
Lechosław Cezary Wojtynowskiwykształcenie wyższe59 lat (Sopot)KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA SIŁA
Kandydaci do Rady Miasta
Kandydaci do Rady Miasta Gdańsk
Okręg nr 1
Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Młyniska
Okręg nr 2
Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice, Orunia Górna - Gdańsk Południe
Okręg nr 3
Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień
Okręg nr 4
Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo, VII Dwór
Okręg nr 5
Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe
Okręg nr 6
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, Osowa, Matarnia, Kokoszki
Kandydaci do Rady Miasta Gdynia
Okręg nr 1
Babie Doły, Obłuże, Oksywie, Pogórze
Okręg nr 2
Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo
Okręg nr 3
Chwarzno-Wiczlino, Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Witomino
Okręg nr 4
Kamienna Góra, Orłowo, Redłowo, Śródmieście, Wzgórze Świętego Maksymiliana
Okręg nr 5
Dąbrowa, Karwiny, Mały Kack, Wielki Kack
Kandydaci do Rady Miasta Sopot
Okręg nr 1
Dolny Sopot
Okręg nr 2
Sopot Południe i Wyścigi
Okręg nr 3
Górny Sopot
Okręg nr 4
Kamienny Potok i Brodwino
Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego
Data wyborów:
7 kwietnia 2024 r.
od 7:00 do 21:00Sprawdź, gdzie zagłosujesz w:
Przydatne informacje
- Kto może głosować w wyborach samorządowych?
- Wybory samorządowe 2024 - jak głosować?
- Co zrobić, aby zagłosować w miejscu zamieszkania?
- Jak mogą głosować osoby z niepełnosprawnością?
- Głosowanie w szpitalach, domach pomocy społecznej, zakładach karnych i aresztach śledczych
- Wybory samorządowe 2024 - głosowanie za granicą
- Jak zagłosować korespondencyjnie?
- Jak zagłosować przez pełnomocnika?
Ankieta
Wybory - archiwum
- Wybory parlamentarne 2023
- Wybory parlamentarne 2019
- Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
- Wybory samorządowe 2018
- Wybory parlamentarne 2015
- Wybory samorządowe 2014
- Wybory parlamentarne 2011
- Wybory samorządowe 2010
- Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009
- Wybory parlamentarne 2007
- Wybory samorządowe 2006